Čtyřhodinový šéfkuchař by Timothy Ferriss

Čtyřhodinový šéfkuchař

By Timothy Ferriss

  • Publication Date: 2013-11-25
  • Genre: Cookbooks, Food & Wine

Book Synopsis

# O KNIZE
Společenství úspěšných a kontroverzních čtyřhodinových knih Tima Ferrisse doplnil další bestseller, který si s ostatními nijak nezadá.

Neortodoxní Timova „kuchařka“ opět namíchala působivý koktejl. Zábava, inspirace, rady i konkrétní návody pomohou rozvinout vaše smysly a dovednosti nejen v prostředí kuchyně. Provede vás světem rychlého učení, ve kterém si sami vyberete vlastní dobrodružství. Timothy Ferrisss používá vaření jako základ pro vysvětlení meta-učení – procesu, v němž se krok za krokem naučíte čemukoliv, ať už jde o pečení steaku nebo basketbal. To je ten skutečný „recept“ Čtyřhodinového šéfkuchaře.

# V KNIZE SE DOČTETE:
Jak vtěsnat 6 měsíců kulinářské školy do 48 hodin Jak srovnat krok s génii, kteří stojí za nejslavnějšími restauracemi světa Jak připravit špičkového lososa v koupelnovém umyvadle za 20 minut Jak využívat potraviny k svádění, ať už na prvních schůzkách nebo při desátých výročích Jak docílit toho, aby se k vám v restauracích a barech chovali jako k VIP Jak připravovat úžasné koktejly, jako například bourbon s tónem slaniny nebo horkou čokoládu s tequilou a doutníkovým dýmem Jak připravit nezapomenutelný piknik v popelnici Jak přežít s pomocí toho, co najdete v městském parku, včetně zvládnutí lovu a přípravy holubů Jak hovořit za 8 týdnů plynně španělsky Jak shodit 9–68 kg s pomocí nízkosacharidové diety Jak se stát za 5 měsíců světovým rekordmanem v tangu Jak si zapamatovat za méně než 60 sekund balíček karet
Najdete zde tipy a triky šachových géniů, renomovaných šéfkuchařů, profesionálních atletů, sommeliérů, supermodelek a dalších znalců svých oborů. Tato „kuchařka pro lidi, kteří si nekupují kuchařky“ je návodem, jak mistrovsky zvládnout vaření i život.

# VÍCE O KNIZE http://melvil.cz/kniha-ctyrhodinovy-sefkuchar

Popular searches in Cookbooks, Food & Wine Books : Read online Čtyřhodinový šéfkuchař by Timothy Ferriss, Čtyřhodinový šéfkuchař Timothy Ferriss PDF EBOOK download, Čtyřhodinový šéfkuchař Timothy Ferriss epub iphone download, Čtyřhodinový šéfkuchař Timothy Ferriss AUDIOBOOK play, Čtyřhodinový šéfkuchař by Timothy Ferriss EPUB ebook reader, Čtyřhodinový šéfkuchař book review , Download Timothy Ferriss's book MOBI, free ebook apk , Čtyřhodinový šéfkuchař book discussion forum, Čtyřhodinový šéfkuchař Timothy Ferriss zip rar ebook file, Cookbooks, Food & Wine

Comments