Nikdy nejez sám by Keith Ferrazzi

Nikdy nejez sám

By Keith Ferrazzi

  • Publication Date: 2012-02-10
  • Genre: Business & Personal Finance

Book Synopsis

Chtěli byste se stát generálními řediteli nebo senátory? Dostat se na špičku svého oboru? Vydělávat víc peněz nebo mít „jen“ víc přátel? Není to nemožné: stačí se prostě více zapojit.

Kniha Keitha Ferrazziho poutavě pojednává o fenoménu networkingu a nezbytnostni upevňování lidských vztahů v přetechnizovaném světě. 
Ferrazzi přitom důsledně odmítá navazování vztahů na základě jejich účelového, primitivního, desperátského vytěžování, které je obvykle s „networkingem“ spojováno. Jeho způsob spojení se světem se zakládá na velkorysosti a vzájemné pomoci. 

Vedle vlastních zkušeností a tipů autor nabízí i pohled na nadčasové strategie těch „nejpropojenějších“ lidí na světě, například Billa Clintona či dalajlámy.

Více o knize: http://melvil.cz/kniha-nikdy-nejez-sam

Popular searches in Business & Personal Finance Books : Read online Nikdy nejez sám by Keith Ferrazzi, Nikdy nejez sám Keith Ferrazzi PDF EBOOK download, Nikdy nejez sám Keith Ferrazzi epub iphone download, Nikdy nejez sám Keith Ferrazzi AUDIOBOOK play, Nikdy nejez sám by Keith Ferrazzi EPUB ebook reader, Nikdy nejez sám book review , Download Keith Ferrazzi's book MOBI, free ebook apk , Nikdy nejez sám book discussion forum, Nikdy nejez sám Keith Ferrazzi zip rar ebook file, Business & Personal Finance

Comments