Harry Potter a prokleté dítě, část první a druhá (Zvláštní vydání pracovního scénáře) by J.K. Rowling, John Tiffany, Jack Thorne & Petr Eliáš

Harry Potter a prokleté dítě, část první a druhá (Zvláštní vydání pracovního scénáře)

By J.K. Rowling, John Tiffany, Jack Thorne & Petr Eliáš

  • Publication Date: 2016-09-24
  • Genre: Theater

Book Synopsis

Divadelní hru Harry Potter a prokleté dítě na námět J.K. Rowlingové, Johna Tiffanyho a Jacka Thornea napsal Jack Thorne. Je osmým příběhem ze série o Harrym Potterovi a zároveň prvním, který se oficiálně dočkal divadelního zpracování. Toto zvláštní vydání pracovního scénáře přináší příběh Harryho Pottera, jeho příbuzných a přátel čtenářům po celém světě záhy po světové premiéře, která se konala 30. července 2016 na londýnském West Endu.
Harry Potter to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší.

Potýká se s minulostí, která nechce zůstat tam, kam patří, a jeho nejmladší syn Albus se mezitím musí prát s tíhou rodinného dědictví, o které nikdy nestál. Minulost a současnost se čím dál hrozivěji prolínají a otec i syn zjišťují nepříjemnou pravdu: temnota někdy vyvěrá z nečekaných míst.

Popular searches in Theater Books : Read online Harry Potter a prokleté dítě, část první a druhá (Zvláštní vydání pracovního scénáře) by J.K. Rowling, John Tiffany, Jack Thorne & Petr Eliáš, Harry Potter a prokleté dítě, část první a druhá (Zvláštní vydání pracovního scénáře) J.K. Rowling, John Tiffany, Jack Thorne & Petr Eliáš PDF EBOOK download, Harry Potter a prokleté dítě, část první a druhá (Zvláštní vydání pracovního scénáře) J.K. Rowling, John Tiffany, Jack Thorne & Petr Eliáš epub iphone download, Harry Potter a prokleté dítě, část první a druhá (Zvláštní vydání pracovního scénáře) J.K. Rowling, John Tiffany, Jack Thorne & Petr Eliáš AUDIOBOOK play, Harry Potter a prokleté dítě, část první a druhá (Zvláštní vydání pracovního scénáře) by J.K. Rowling, John Tiffany, Jack Thorne & Petr Eliáš EPUB ebook reader, Harry Potter a prokleté dítě, část první a druhá (Zvláštní vydání pracovního scénáře) book review , Download J.K. Rowling, John Tiffany, Jack Thorne & Petr Eliáš's book MOBI, free ebook apk , Harry Potter a prokleté dítě, část první a druhá (Zvláštní vydání pracovního scénáře) book discussion forum, Harry Potter a prokleté dítě, část první a druhá (Zvláštní vydání pracovního scénáře) J.K. Rowling, John Tiffany, Jack Thorne & Petr Eliáš zip rar ebook file, Theater

Comments